Україна продасть Польщі стіну з українсько-російського кордону

Стіна Яценюка

Намагаючись стримати навалу нелегалів, яку підганяють спецслужби Білорусі, польські прикордонники використовують лише колючий дріт, і цього явно недостатньо. Український уряд запропонував Польщі допомогу в розв’язанні кризи з мігрантами. Про це повідомили в Офісі швидких і безглуздих рішень.

Добре продуману, з великою кількістю технологічних рішень стіну, глибокий рів, вежі з кулеметниками, навколишні дороги, заміновані підходи, підземні танки, підводні гелікоптери, повітряні човни, снайперів, яких очолює особисто Арсеній Яценюк, – усе це готова експортувати Україна в Польщу.

Стіна Яценюка – це бренд, витвір архітектурного мистецтва, який не може осягнути людська уява, – розповідає завідувач кафедри стінобудування та ровокопання Зиновій Шпіцер. – Вона стала відома далеко поза межами України. Так, це не дешеве задоволення. Але на безпеці не можна економити. Якщо її продати Польщі, то можна відбити хоча б частину коштів, витрачених на її будівництво.

Головна перевага нашої стіни – це можливість абсолютно безболісно зняти її з українсько-російського кордону, – підтвердив міністр культури Олексій Арестович. – Стіна виконала свою функцію і спинила орди росіян. Впевнений, що ніхто навіть не помітить, коли ми будемо демонтувати її. Крім того, особливості будови стіни дозволяють продавати її по декілька разів. Ми можемо стати світовими лідерами в експорті стін і навіть позмагатися за ринок зі стіною Трампа.

Нагадаємо, що Україна вирішила будувати інтелектуальну стіну на кордоні з Білоруссю. Але цей проєкт поки що не реалізовують, оскільки чиновники бояться, що стіна може виявитися інтелектуальнішою за них.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview | Про проєкт | Підтримати

Найкращий спосіб подякувати за роботу UaReview – це стати патроном на Patreon. І пишатися, що “новини” UaReview виходять за вашої підтримки.

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Україна продасть Польщі стіну з українсько-російського кордону.