Володимир Зеленський пукнув у ліфті

Вчора в будівлі Офісу президента, піднімаючись ліфтом на свій поверх, Володимир Зеленський пукнув. Про це повідомив випускник університету Шевченка Зиновій Шпіцер, що проходить практику в ОП.

У ліфті був тільки я і Зеленський, тож я спочатку так втішився, адже їду з самим президентом, – розповідає практикант. – А потім я раптом відчув носом, що щось не так. Жодного підозрілого звуку не було, усе відбулось тихо. Я інстинктивно глянув із запитанням на Зеленського, але президент відвів очі, також інстинктивно.

Якийсь час хлопець сумнівався, що це міг пукнути Зеленський, і почав підозрювати себе.

Я навіть почав запитувати у себе: можливо, це я пукнув через хвилювання від зустрічі з самим Володимиром Олександровичем? Але ні, такого точно не було, тож я викреслив себе зі списку підозрюваних“, – додає Шпіцер.

Після заяви практиканта, його піддали булінгу в соцмережах. “Президенти не пукають!”, “Сам насмердів, а потім на Зеленського вину перекинув”, “Ну і що, що пукнув. А практикант такий святий, що ніколи в житті не пердів?”, “Він мав би гордитись тим, що йому вдалось відчути, а не скаржитись”, “Можна подумати, Порошенко не пукає”, – пишуть користувачі соцмереж.

Прессекретар президента спростував заяву хлопця. “Некоректно говорити про таке, якщо воно не написане на сайті президента. Президент культурна людина, і ніколи не дозволив би собі такого“, – заявив Сергій Никифоров.

Але не під запис прессекретар спростував своє спростування. “Якщо чесно, це guilty pleasure Зеленського. Не один раз таке спостерігав, коли їхав із президентом у ліфті. Але це не під запис. Дідько, що я наговорив! Не публікуйте тільки цього!” – додав Никифоров.

UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Володимир Зеленський пукнув у ліфті.