З майбутнього прилетіли випускники Президентського університету і подякували Зеленському

У кабінеті президента України знайшли записку, написану людьми з майбутнього. Автори записки дякують Володимиру Зеленському за ініціативу створення Президентського університету.

Про це повідомив керівник ОП Андрій Єрмак у своєму твіттері.

Записку знайшла прибиральниця, яка зранку першою зайшла до кабінету Володимира Олександровича, – стверджує керівник ОП. – Ввечері кабінет закривається на ключ, і тільки зранку відкривається, тож ніхто з нашого часу не міг підкинути листа.

Проте деякі сумніви в автентичності документа у Єрмака в все ж були.

Тому ми запросили спеціалістів. І після радіоізотопного датування, яке підтвердило, що записку писали в майбутньому, будь-які сумніви відпали“, – констатує керівник ОП.

Андрій Єрмак також виклав повний текст документу.

Володимире Олександровичу, до вас звертаються люди майбутнього, яких випустив ініційований вами Президентський університет. Ми з допомогою машини часу спеціально прилетіли сюди, у Київ 2021 року, маючи на меті дві цілі. По-перше, цим вчинком ми хочемо показати, що ваша освітня й наукова ініціатива спрацювала, і у стінах університету що тільки не винаходять – навіть машину часу. По-друге, ми здійснили цю подорож в часі, аби подякувати вам – як за Президентський університет, так і за всі інші ваші ініціативи. Щиро дякуємо і низький вам уклін, Володимире Олександровичу“, – йдеться в документі.

Під основним текстом листа міститься підпис: “люди майбутнього”.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: З майбутнього прилетіли випускники Президентського університету і подякували Зеленському.