Всесвітнім гімном Геловіну-2021 стала пісня “Ходить гарбуз по городу”

Ходить гарбуз по городу

Черговою українською піснею, що підкорила світ після “Щедрика”, стала “Ходить гарбуз по городу”, яку виконала національна капела бандуристів України у переддень Геловіну-2021.

Про це повідомляє пресслужба Shazam Україна.

Флешмоб із виконанням української дитячої пісеньки спершу підхопили мексиканські школярі, які нагуглили пісню, шукаючи пісню з ТікТок-флешмобу про “Батька нашого Бандеру“.

Пісня про гарбуза, який ходить по городу й питається свого роду, настільки стрімко поширилась у соцмережах на американському континенті, що в головній Штаб-квартирі святкування Геловіну (Сіетл) її обрано за офіційний гімн до свята в цьому році.

Ми щороку обираємо пісню для музичного супроводу свята. Дивуємося, як раніше не знайшли цього шедевру! Адже гарбуз є символом Геловіну, а те, що він ходить по своєму городу до родичів у гості – це ж готовий сценарій свята! Саме так у нас діти ходять від будинку до будинку, навідуючи рідню й сусідів і напитуючи собі цукерок“, – розповідає Мелані Пампкін, спікерка Штаб-квартири святкування Геловіну.

Відомо, що після світового визнання кавери на цю пісню збираються виконувати гурт Imagine Dragons та Wellboy.

Нагадаємо, раніше на кухні, де плакали молода мама і закохана мала, розцвіла фіалка.

Сергій Огородник, спеціально для UaReview Про проєкт | Підтримати

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Всесвітнім гімном Геловіну-2021 стала пісня “Ходить гарбуз по городу”.