Завдяки вакцинації 5G-зв’язок в Україні має вже дві палички сигналу

5G в Україні досягнув позначки у дві палички постійного сигналу. Про це заявив радник президента з питань чипізації населення Зиновій Шпіцер.

У зв’язку з поступовим збільшенням кількості вакцинованих громадян, ми спостерігаємо зростання якості сигналу та збільшення території покриття безкоштовного 5G, – розповідає радник. – Сама територія покриття дещо змінюється кожного дня в залежності від розташування цих громадян, які виконують в даному випадку функції сигнальних вишок 5G.

Найкращий сигнал наразі передають щеплені американсько-німецькою вакциною від Pfizer-BioNTech (дві палички), далі йдуть ті, хто отримав щеплення AstraZeneca (одна), дещо слабкіші показники 5G наразі від вакцини китайської компанії Sinovac.

За даними Шпіцера, оператори мобільного зв’язку найближчим часом будуть змушені відреагувати на виклики ринку. Зокрема, за його інформацією, вони планують знизити ціни на 4G-зв’язок та лобіювати прискорення впровадження 5G в Україні.

Згідно інформації МОЗ, наразі не зафіксовано випадків, коли б до лікарів звертались вакциновані, їх родичі чи друзі зі скаргами на погане самопочуття через роздачу 5G сигналу.

Нагадаємо, другу дозу вакцини замість Зеленського отримав Єрмак.

UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Завдяки вакцинації 5G-зв’язок в Україні має вже дві палички сигналу.