«Слуга народу» ініціює призначення Г’ю Лорі на посаду очільника МОЗ

Фракція «Слуги народу» у Верховній Раді збирає підписи за призначення актора Г’ю Лорі на місце Максима Степанова. Про це повідомило джерело Telegram-каналу «Анонімний слуга» у фракції.

«Ми переконані, що всесвітньовідомий медик завдяки своєму здобутому досвіду в «Доктор Хаусі» зможе допомогти Україні подолати пандемію», – цитує Telegram-канал своє джерело у фракції «Слуга народу».

Відомо, що кандидатуру Лорі висунув особисто Президент України Володимир Зеленський на останньому засіданні РНБО.

«Якщо найвизначніший лідер сучасності здобув свій політичний досвід всього за три сезони серіалу «Слуга народу», уявіть багаж медичних знань, здобутих Лорі за вісім сезонів «Доктора Хауса», – коментують ідею джерела, близькі до Юлії Мендель. – Завдяки призначенню Лорі імідж президента на велосипеді буде посилений образом міністра на мотоциклі. До того ж Лорі відомий своїм прихильним ставлення до Тараса Шевченка.»

Серед інших кандидатур для ротацій в Кабміні розглядається комісар Рекс (на посаду заступника Міністра внутрішніх справ) та Деміен Льюїс з «Мільярдів».

Про подальшу посаду Максима Степанова після очевидних успіхів у вакцинації джерело не повідомило.

Нагадаємо, станом на 5 тарвня вже 303 українців отримали другу дозу вакцини, що становить близько 0,0007% населення, і це на одну тисячну більше за показники місячної давнини.

Олескій Руденко, спеціально для UaReview

Вам потрібно більше таких новин? А нам потрібна ваша підтримка. Станьте нашим патроном на Patreon, і разом ми не залишимо похмурій реальності жодних шансів.

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: «Слуга народу» ініціює призначення Г’ю Лорі на посаду очільника МОЗ.