YouTube заблокував канал Володимира Зеленського через скарги від 1+1

Адміністрація сервісу YouTube заблокувала офіційний канал президента Володимира Зеленського. Причинами блокування стали скарги телеканалу 1+1 на порушення авторського права.

Про це повідомив адміністратор YouTube-сторінки президента Зиновій Шпіцер.

Відразу на три відео, завантажені на YouTube-канал Володимира Зеленського, прилетіли скарги від 1+1. І це всього лише за один день, – розповідає адміністратор. – У скаргах йдеться, що на каналі нібито завантажені відео із героєм серіалу виробництва 1+1 Василем Голобородьком.

Йдеться про телесеріал “Слуга народу”.

Ми відразу ж відправили в YouTube апеляцію на скаргу щодо порушень авторських прав, – продовжує Шпіцер. – Проте працівники сервісу, розглянувши справу, відхилили нашу апеляцію. При цьому в YouTube зазначили, що після порівняння зовнішності та голосу героїв відео було виявлено, що у відео-роликах на YouTube-каналі Володимира Зеленського присутній не хто інший, як герой серіалу “Слуга народу” Василь Голобородько.

Представники YouTube також додали, що факт порушення авторського права подальшому оскарженню не підлягає.

Крім того вони на те, що просять, а наполягають на тому, щоб ми прибрали Василя Голобородька з усіх відео офіційного YouTube-каналу президента. Лише після цього вони зможуть розблокувати канал Зеленського“, – розводить руками адміністратор.

Представник президента вбачає у блокуванні наступ на свободу слова. Він вважає, що хтось на 1+1 просто образився за відео Зеленського.

Нагадаємо, #SaveGeekJournal: YouTube заблокує канал Geek Journal через скарги телеканалу 1+1.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Культура, Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: YouTube заблокував канал Володимира Зеленського через скарги від 1+1.