Усі, хто поширює це посилання, стають щасливими

Це щаслива новина, а усі, хто прочитає її, стануть радісними і щасливими. Цей текст, опублікований тридцять років тому, вже перекладений на понад сто мов світу. Він вперше публікується українською.

Щасливі повідомити вас, що текст, який ви зараз читаєте, складений науковцями з психології емоцій, щастя і емоджі.

Всі, хто бачить ці букви, які об’єднуються в слова, що разом становлять речення, стає радісним на рівні підсвідомості. Кутики вуст читачів щасливої новини мимоволі піднімаються вгору, жваво відбувається синтез ендорфінів.

Усі, хто дочитає цей текст до кінця – отримають цілий тиждень щастя. Усі, хто лайкне цю публікацію в соцмережах – той буде щасливим цілий рік.

А репост щасливої новини зробить щасливими усіх друзів. Тобто це той випадок, коли чим більше ви ділитесь – тим більше ви маєте. Діліться щастям і отримуйте щастя.

Хто ж не повірить у те, що ця новина принесе щастя – тому вона не принесе щастя. Тому краще повірити і бути щасливим, ніж не повірити і не бути щасливим. Так говорить ефект плацебо і логіка.

Тому діліться цим посиланням, ставте “лайк”, читайте ці букви – і отримуйте усмішку на обличчі, психоемоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості.

Будьте щасливі! 😊

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: // Постійне посилання: Усі, хто поширює це посилання, стають щасливими.