Янукович травмував коліно під час гри в теніс зі страусами

Стали відомі нові подробиці госпіталізації колишнього президента України Віктора Януковича. Зокрема, з’явилась інформація щодо його суперників у грі в теніс, повідомляє видання “Комсомольська правда. Життя”.

За словами чергового лікаря лікарні, куди привезли Януковича, він травмувався під час гри зі страусами.

Я дуже добре запам’ятав цього пацієнта. Адже коли він заповняв лікарняну картку, то поламав ручку, – каже лікар. – Наразі ми не можемо сказати багато, але після ретельного огляду травм коліна і хребта пацієнта деякі подробиці нам стали відомі. Такі травми характерні для людей, які грають у теніс із великими птахами, зокрема страусами.

Схожих висновків дійшов водій швидкої, яка привезла Януковича до лікарні.

Пацієнта супроводжувало кілька людей. Попри те, що він був у нерухомому стані, він міг говорити і багато говорив, – розповів водій. – В одній зі своїх реплік пацієнт поставив риторичне питання: “Що поганого в тому, що я грав в теніс з ними?”. Один зі супутників із ввічливості перепитав: “З ким?”. Пацієнт уточнив: “Зі страусами. Що поганого в цьому?” Ніхто не став відповідати на це запитання. Мовчанка після нього тривала аж до самої лікарні.

За інформацією видання, колишній президент України отримав травми на одному з підмосковних тенісних кортів. При цьому не уточнюється: чи у грі в теніс Янукович був проти страусів, чи він був у парній грі в партнерстві зі страусом.

UaReview | Читайте нас в Telegram

Опубліковано у Міжнародні новини, Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: Янукович травмував коліно під час гри в теніс зі страусами.