Після того, як дружина не схвалила проект бюджету, чоловіку довелось змінити роботу

Жителька селища міського типу Нова Борова в Житомирській області Людмила Добрівська не схвалила у другому читанні проект бюджету на наступний рік, який на її розгляд подав чоловік Назарій. Про це повідомила газета “Ехо”.

За словами сусідки пані Марії, в сім’ї Добрівських щороку бюджет приймали не без конфліктів. Однак цього року через несхвалення дружини чоловіку довелось піти з роботи і в запій.

Зокрема, дружину не задовольнили ні розмір видатків на трьох їхніх дітей, ні на неї саму, ні на щорічну відпустку.

Він батько трьох дітей, а проект бюджету подав такий, ніби він – батько двох“, – обурюється дружина.

Окрім того проект бюджету передбачав дефіцит у розмірі 20%, який планувалось перекрити за рахунок позики у Володьки. “І це при тому, що ми ще не виплатили йому попередній борг“, – додає Людмила Добрівська.

Через надто малу дохідну частину бюджету чоловікові довелось змінити роботу. За інформацією сусіда пана Василя, нової роботи Назарій Добрівський поки не знайшов, проте зі старої вже пішов.

Коментар батька трьох дітей взяти не вдалось. У телефонній розмові він відмовився, пославшись на зайнятість освоєнням цьогорічного бюджету в одній із забігайлівок Нової Борової.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , // Постійне посилання: Після того, як дружина не схвалила проект бюджету, чоловіку довелось змінити роботу.