Олег Винник не зміг зробити фото з сонечком на долоньці

Співаку та секс-символу Олегу Виннику не вдалося зробити фотографію із сонечком на своїй долоньці. Про це повідомляє редакція видання «Зірки тримають сонце».

Журнал залежить від небесного світила, тому виходить двічі на день: вранці, коли сонце сходить, і ввечері, коли воно заходить.

«Ми – як будь-який інший журнал, тільки у нас знаменитості не голі, а одягнені, ‒ розповідає головний редактор видання Марина Галузка. – А ще вони обов’язково вдають, ніби тримають в руці світило. Деякі під час фотозйомок так захоплюються, що навіть вірять, що то все насправді, а не просто красивий кадр.»

Та з Олегом Винником усе пішло не за планом.

«Починалось все, як завжди, – продовжує розповідь фотограф Назар Бабай, який того дня програв у «камінь, ножиці, папір» і був змушений їхати на зйомку. [Із зрозумілих причин ім’я фотографа змінено – прим. автора]. – Ми приїхали на локацію, гарно зачесали Олега і всадили на човен. Спочатку він впирався, бо думав, що ми хочемо його втопити. Але потім я показав йому фотоапарат, і він усе зрозумів, навіть почав позувати.»

Треба сказати, позує він так собі, але менше з тим, констатує фотограф.

«Зробивши декілька пробних кадрів, я вирішив приступити до головного, попросив співака підставити руку під сонце й вдати, ніби він його тримає, – продовжує Бабай. – В його очах з’явилась розгубленість, і він сказав, що єдине сонечко на майданчику – це він. З горем пополам вся знімальна група таки вмовила його це зробити, і справа нібито пішла.»

Але, піднімаючи руку, Олег Винник випадково торкнувся своєї щоки і більше не зміг її відпустити. «Яка приємна й м’яка шкіра…» – тільки й зміг вимовити він. А потім ще декілька годин бігав за членами знімальної групи і пропонував також торкнутися її.

«Оскільки я фотографував, залізши по коліна у воду, – веде далі фотограф, – швидко вибратися звідти я не зміг, і мені довелося торкнутися її першим… Треба відзначити, шкіра була дійсно ніжна. Олег сказав, що це через те, що він користується дитячим кремом “Джонсонс Бейбі”. Як ви розумієте, ніякого фото, потрібного нашому журналу, в той день не вийшло, та й після такої ситуації я вже не певен, чи зможу повернутись у професію…»

Редакція видання надіслала ексклюзивну світлину з бекстейджу сумнозвісної фотосесії. UaReview на свій страх і ризик публікує її вперше.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , // Постійне посилання: Олег Винник не зміг зробити фото з сонечком на долоньці.