Голос Арестовича визнано другим наймилозвучнішим у світі

Олексій Арестович посів другу сходинку одразу в двох номінаціях цьогорічного рейтингу голосів від Туринського Інституту ASMR. Зокрема, голос Арестовича визнано другим у номінаціях “Конспірологія” та “Мізогінія”.

Про це речник інституту Даміано Давід повідомив пошепки в офіційному подкасті установи.

Ми отримали численні заявки від фанатів пана Арестовича зразу в багато номінацій, – розповідає речник. – І, скажу відверто, із таким голосом у нього були доволі високі шанси отримати багато наших перших нагород – Пухнастих мікрофонів – у різних номінаціях. Але зробивши контент-аналіз його харизматичного бурмотіння ми зрозуміли, що у нас немає номінацій на такий випадок“.

Проте з огляду на популярність фігури Олексія Арестовича, організатори рейтингу вирішили піти назустріч блогеру та викладачу курсів.

Вперше в історії рейтингу милозвучних голосів ми вирішили додати дві спеціальні номінації спеціально під яскравого учасника. Таким чином Арестович зайняв заслужене друге місце за конспірологію та мізогінію, бувши в обох номінаціях єдиним учасником“, – додав Даміано Давід

Він також пояснив, що Арестович отримав лише другі місця, оскільки за перше місце в номінації передбачається грошова нагорода.

А це не дуже хороша ідея – давати гроші за мізогінію та конспірологію. Навіть людині з таким шовковистим тембром“, – констатував речник Туринського Інституту ASMR.

Нагадаємо, на своїх семінарах Арестович розповідає, що жінок хочеться трахнути, а тоді придушити.

UaReview | Про проєкт

Не забуваємо підтримувати ЗСУ донатами:

З нами житиме еласмотерій

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Голос Арестовича визнано другим наймилозвучнішим у світі.