Олексій Арестович може стати новим міністром культури

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі, радник голови Офісу Президента з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони, блогер, актор, політичний та військовий оглядач, колумніст, автор циклів семінарів і навчальних курсів з психології, мислення, стратегії, саморозвитку, філософії й кіно Олексій Арестович невдовзі може очолити Міністерство культури України.

Цю інформацію опосередковано підтвердив журналістам заступник заступника прес-аташе Олексія: “Так, це правда, бл*. Але пішли ви всі на х*й!

На посаді міністра культури Арестович пошле нах*й чинного очільника Мінкульту Олександра Ткаченка.

За словами позаштатного заступника SMM-менеджера Олексія Арестовича, рекомендації на посаду в міністерство дав особисто глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук. “Нам підійде будь-який спосіб прибрати Арестовича з нашої делегації в ТКГ. Та хоч дати посаду міністра культури, мені підходить“, – написав Кравчук в рекомендаційному листі.

Сам Олексій Арестович відмовився коментувати інформацію та замість цього висякався журналісту в краватку.

Коваль Павло, спеціально для UaReview

Найкращий спосіб подякувати за роботу UaReview – це стати патроном на Patreon. І пишатися, що “новини” UaReview виходять за вашої підтримки.

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Олексій Арестович може стати новим міністром культури.