У Прощену неділю Медведчука помітили на сповіді з книгою про Стуса

14 березня у Прощену неділю Віктор Медведчук приніс з собою до приватної церкви книжку Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”. Про це повідомив колишній журналіст одного з каналів Козака, який після їх закриття влаштувався працювати прислужником в домашній церкві родини Медведчуків.

Віктор Володимирович глибоко віруюча людина. Зокрема й вірить у те, що на Прощену неділю треба у всіх просити пробачення – якщо не напряму, то перед Богом, сповідаючись“, – розповідає прислужник.

За його інформацією, Медведчук відбув сповідь, після чого перехрестився й поцілував книгу. До чоловіка приєдналась Оксана Марченко, після чого, за звичкою, поцілувала домашній череп і сказала: “Дивовижно пахне”.

Варто попросити пробачення, щоб Бог почув нас і повернув нам благодать, відновив роботу телеканалів та дав мені успіху на політичному поприщі“, — цитує прислужник слова Марченко.

Після сповіді подружжя Медведчуків відправились до одного з елітних закладів столиці. Про це повідомляє ще один колишній журналіст одного з каналів Медведчука, який після їх закриття влаштувався працювати офіціантом.

Все закінчилось тим, що Медведчук на підпитку декламував вірш Василя Стуса «Отак живу: як мавпа серед мавп…», – розповідає колишній журналіст. – А під кінець вечора він намагався зателефонувати Вахтангу Кіпіані зі словами “я все йому зараз поясню”, поки Марченко виривала телефон з його рук.

Нагадаємо, у 2019 році Медведчук подав до суду на Вахтанга Кіпіані і видавництво Vivat через книгу “Справа Василя Стуса”. У п’ятницю, 19 березня, в Київському апеляційному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги щодо заборони розповсюдження книги. Якщо апеляцію буде відхилено, ніхто не матиме права розповсюджувати книжку, навіть сам Віктор Медведчук.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Прощену неділю Медведчука помітили на сповіді з книгою про Стуса.