У “Дії”, окрім запису в чергу на вакцинацію, з’явилась можливість тільки запитати

Через неабиякий інтерес українців до послуги запису до списку очікування вакцинації проти COVID-19 і традиційне бажання обійти чергу, відсьогодні у “Дії” додали послугу “Я тільки запитати”. Про це повідомляє чат-бот міністра цифрової трансформації Михайла Федорова у WhatsApp.

Нова послуга передбачає можливість занесення в список очікування перед загальною чергою на вакцинацію.

Задача цифрової трансформації – не тільки продюсування чогось нового в діджиталі, але й імплементація звичних і зручних для юзерів поведінкових патернів“, – цитує чат-бот міністра.

Поки очікуєте свою чергу на вакцинацію: Підтримайте UaReview на Patreon

Традиція проходити повз чергу зі словами “я тільки запитати” міцно вкорінилась в українській ментальності, тож було б несправедливо позбавляти користувачів застосунку “Дія” можливості обирати таку опцію.

Можливість тільки запитати в додатку повністю безкоштовна і доступна абсолютно усім. Ми не робили жодних обмежень, окрім власного порогу наглості кожного конкретного користувача. Тобто усе як в реальному житті: вистачає наглості – записуйся на вакцинацію повз чергу“, – йдеться в повідомленні чат-бота.

Відомо також, що перед запуском нової функціональності у “Дії” було проведено бета-тестування за участю відомих публічних людей. Зокрема, одним з перших функцією “Я тільки спитати” в “Дії” скористався Сергій Лещенко.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: У “Дії”, окрім запису в чергу на вакцинацію, з’явилась можливість тільки запитати.