Прихильники заблокованих каналів Медведчука відмовляються припиняти їх дивитися

Заблоковані канали Медведчука

Рейтинги телеканалів 112,‌ ‌ZIK‌ ‌і‌ ‌NewsOne‌ не падають, навіть попри відключення, повідомляє видання «Доколє».

Прихильники все одно вмикають заблоковані канали і дивляться на настроювальні таблиці, адже на екрані є кольори прапора Росії.

YouTube-канал Дубінського заблокували, 112, ZIK, і NewsOne заблокували, залишається дивитися хіба Шарія, твіти Азарова та портрет Олени Лукаш, – бідкається прихильник каналу 112 Микола, який попросив називати його Ніколаєм. – Мені здається, Джо Байден чіпував Зеленського американської вакциною по телефону і тому він все це накоїв.

Це точно! – погоджується з Ніколаєм його дружина Тамара. – А ще я чула, що якщо довго дивитися на настроювальні таблиці заблокованих каналів, то все одно можна почути правдиві новини, а також шипіння Медведчука.

Серед фанатів заблокованих каналів готується флешмоб в соціальних мережах Одноклассники і Вконтактє у підтримку заблокованих каналів. Флешмоб почнеться, як тільки всі учасники розберуться, що таке флешмоб.

Нагадаємо, раніше Мовний патруль проводив обшуки в ОАСК.

Коваль Павло, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Прихильники заблокованих каналів Медведчука відмовляються припиняти їх дивитися.