Стало відомо, куди працевлаштовуються працівники закритих каналів Медведчука

У перший же день після відключення каналів 112 Україна, NewsOne та ZIK на сайтах пошуку роботи з’явилось кілька сотень нових резюме. Проте протягом усього двох днів майже усі працівники телеканалів знайшли роботу. Про це повідомляє видання “Human Resources For Dummies Journal Ukraine”.

Працівники закритих каналів Медведчука масово заповнюють вакансії у підприємствах з утилізації відходів, таких як сміттєзвалища та компанії з вивозу сміття.

Працівників цих каналів беруть на роботу моментально, забирають з руками і ногами, – коментує виданню Юлія Борщенко, HR-директорка одного зі сміттєзвалищ на Київщині. – Тільки до нас на полігон побутових відходів за минулу добу я взяла відразу 20 людей. А все тому, що у них великий досвід роботи зі сміттям. Вони професіонали дуже високого рівня у цій сфері. Фактично, їм немає рівних.

Щоправда, за словами Борщенко, з новими працівниками є й деякі труднощі.

Схоже, вони не дуже самостійні у своїй роботі. Тому що весь час просять якусь методичку. Ми змушені були для них перейменувати їхні “посадові інструкції” у “методички”, лише тоді нові працівники заспокоїлись. І ще одне: чомусь вони постійно вихваляють власника сміттєзвалища, на кожному кроці вихваляють. Звучить трохи дико, сподіваюсь, з часом це пройде“, – бідкається HR-директорка.

Я тільки починаю тут працювати, але вже бачу, що у сміттєпереробній галузі дуже комфортно, – розповідає колишній журналіст телеканалу 112, що відмовився назвати своє ім’я. – По-перше, внормований робочий день; по-друге, офіційна оплата; і, по-третє, зарплату отримую в гривнях, а не в рублях. Це дуже зручно.

Відомо також, що деяких експрацівників закритих телеканалів запрошують на роботу за кордон – працювати у сміттєпереробних заводах Німеччини чи Швеції, а також на телеканалах Росії. Про це самі працівники повідомляють у соцмережах.

Нагадаємо, прихильники заблокованих каналів Медведчука відмовляються припиняти їх дивитися.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Стало відомо, куди працевлаштовуються працівники закритих каналів Медведчука.
 • andre Aspid

  А как сделать репост в одноклассники. (извините я тупой ватник не знаю как поставить вопросительный знак)

  • 1) копируем ссылку на статью:
   2) постим в ОК;
   3) PROFIT!