Співробітники закритих каналів Медведчука купили телеканал Малятко

Співробітники медіахолдингу соратника Медведчука Тараса Козака стали власниками каналу «Малятко». Інформація про це розміщена в Триєдиному державному реєстрі.

Зокрема, 26 лютого ввечері в каналу змінився власник: ним стало ТОВ «МЕДІАХОЛДИНГ НОВИНИ КУМА», створене 18 лютого 300 працівниками закритих «каналів Медведчука».

Власні джерела UaReview повідомляють, що новий канал, яким займаються колишні співробітники ZIK, NewsOne, 112 і щойно закритого Першого незалежного, не змінюватиме свого логотипу. Програмна сітка також практично не зміниться, лише трохи зміниться частина контенту.

Найпопулярніші шоу, що виходять на каналі, такі як “Пінгвін Джаспер”, “Фліппер і Лопака” чи “Лис Микита” продовжать виходити на каналі без будь-яких часових змін. Проте у нових серіях з’являться колишні ведучі й експерти каналів Медведчука, перетворені на анімованих героїв. Усі їхні розмови будуть переозвучені спеціальними дитячими голосами“, – розповідає джерело.

Нові власники каналу Малятко сподіваються, що інтегрувавши ведучих та експертів в мультиплікаційний світ, вони одним пострілом вб’ють двох зайців. По-перше, окрім нової дорослої аудиторії, телеканал зможе зберегти свою дитячу аудиторію. По-друге, таке маскування дозволить залишитись каналу непомітним для РНБО. “Ви бачили обличчя секретаря РНБО Данілова? Навряд чи людина з таким обличчям переглядає мультики“, – цитує джерело слова медіаменеджерів Медведчука.

Відомо також, що в подальшому плануються нові мультиплікаційні шоу із робочими назвами “Телеопезежелики”, “Шарійко і його ко-ко”, “Ілля і Ківа”, “Євгеній Червоненький. Мюзикл для малят” та “Суперкнига від Оксани”.

Наразі ні Віктор Медведчук, ні Тарас Козак ані підтвердили, ані спростували інформацію про купівлю ще одного каналу.

Нагадаємо, прихильники заблокованих каналів Медведчука відмовляються припиняти їх дивитися.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Культура, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Співробітники закритих каналів Медведчука купили телеканал Малятко.