Кіт Оксани Марченко Кокосик помітив череп з Лаври

Кіт дружини Медведчука Оксани Марченко, відомий як Кокосик, помочився на череп померлого ченця з Києво-Печерської Лаври. Як розповів UaReview на умовах анонімності один з ченців, це сталось з черепом, який Марченко позичала в Лаврі на тиждень-два.

Ви ж усі бачили цю серію “Паломниці”, коли пані Оксана схиляється над черепом, цілує його, а потім каже, як чудово від нього пахне? – розповідає ченець. – Так от, після цих зйомок запах від черепа їй так сподобався, що вона випросила його собі додому на тиждень-два – надихатись для подальших серій “Паломниці”.

Оксані Марченко дійшла до самого Онуфрія, щоб отримати на це згоду.

Десь через місяць вона повернула, ми святі мощі прийняли, а потім чуємо – запах не той, немає вже пахощів. Пахне котиком, навіть смердить“, – скаржиться ченець.

За його словами, згодом поганого запаху вдалось позбутись з допомогою гігієнічних процедур та декількох богослужінь. Але той самий аромат, яким захоплювалась Марченко, так і не повернувся до черепа.

Нагадаємо, раніше Оксана Марченко задекларувала три церкви та монастир.

Сергій Сидоров, спеціально для UaReview

UaReview потрібна ваша допомога, щоб писати частіше, швидше, смішніше. Підтримайте нас на Patreon, і кожна ваша гривня зробить світ менш похмурим.

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Кіт Оксани Марченко Кокосик помітив череп з Лаври.