В Росії вимерли голуби миру

Російський осередок Міжнародного союзу охорони природи переніс рідкісний вид птахів голубів миру з категорії «під критичною загрозою вимирання» до категорії «вимерлі в дикій природі» в Росії. Про це повідомляє пресслужба організації на офіційній сторінці у соціальній мережі “Однокласники”.

Ще донедавна голуб миру в Росії був внесений до Червоної книги – списку тварин, яким загрожує знищення, – йдеться у звіті організації. – У дикій природі їх налічувалось зовсім небагато, близько 8 особин. Проте протягом березня-квітня 2021 року їхня кількість почала різко скорочуватись, доки голуб миру зовсім не зник на території Росії.

За словами природоохоронців, популяція голубів миру в Росії зменшувалась протягом останніх двох десятків років, із величезними стрибками 2008 року, коли птахи різко вимерли на території, що межує з Грузією, тоді 2014 року, коли почала різко скорочуватись кількість птахів на заході Росії, біля кордонів з Україною, і у березні-квітні 2021 року, коли в Ростовській області зник останній голуб миру.

Останні 8 особин проживали на території від Воронежа до Ростова-на-Дону. Востаннє їх бачили перед військовими навчаннями, що проходять на цій території“, – йдеться у звіті.

Проте Міжнародний союз охорони природи поки не відніс голубів миру в Росії до категорії «вимерлі загалом», оскільки відомо про двох живих особин цього виду, які проживають в неволі неподалік Геленджику.

Нагадаємо, раніше у Москві затримали українських диверсантів, які хотіли домалювати Леніну брови

UaReview

Наші чесні* новини не купиш, але їх можна підтримати

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Росії вимерли голуби миру.