Російські ЗМІ взяли інтерв’ю у розп’ятого в Слов’янську хлопчика

Галина Пишняк, автор історії про розп'ятого хлопчика

Після скандального інтерв’ю біженки зі Слов’янська Галини Пишняк про розп’яття трирічного хлопчика українськими військовими, журналісти російського Першого каналу почали пошуки доказів, що підтверджують слова Галини. Через три тижні російські журналісти знайшли те, чого не могли знайти інші: і численних свідків, і хлопчика і навіть дошку оголошень, на якій його розіп’яли.

Виявляється, хлопчика звали Вова, як президента РФ, що на думку журналістів дуже символічно. Вові насправді три роки, зараз він живе один у картонній коробці на околиці Слов’янська, адже його рідний будинок повністю зруйнований українськими військовими. Тато хлопчика зараз героїчно воює з карателями в Горлівці, маму досі возять по землі прив’язаною до танка, а бабусю з дідусем бійці Нацгвардії розстріляли ще минулого року.

Після свого розп’яття Вова дуже змужнів, завів господарство, корову і курей, став підробляти ремонтуючи трактори, а також просить оточуючих називати його Володимиром Петровичем.

«Все, що розповіла Галина щира правда, – почав свою розповідь Вова, закурюючи сигарету без фільтра. – Це вона ще не все бачила, рано поїхала з міста. Наступного дня після мого розп’яття Нацгвардія побудувала на головній площі Слов’янська гільйотину і стала відрубувати всім підряд голови. Моєму сусідові, дядькові Міші, відрубали голову одному з перших. Ось він до речі йде, може підтвердити мої слова».

Повне інтерв’ю з усіма страченими і розіпнутими жителями Слов’янська журналісти пообіцяли показати в підсумковому недільному випуску програми «Время» на Першому каналі Росії.

Нагадаємо, раніше на Першому каналі Росії вийшов сюжет, у якому ніби-то біженка із Слов’янська згадує, як при ній стратили маленького сина і дружину ополченця.

Читайте також: Автор “Гри престолів” Джордж Мартін став шеф-редактором новин Першого каналу Росії.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Російські ЗМІ взяли інтерв’ю у розп’ятого в Слов’янську хлопчика.