Автор “Гри престолів” Джордж Мартін став шеф-редактором новин Першого каналу Росії

Джордж Мартін

Автор епопеї “Пісня льоду та вогню”, що стала основою для серіалу “Гра престолів”, Джордж Мартін став шеф-редактором новин на Першому каналі Росії. Про це написав гендиректор телеканалу Костянтин Ернст на своїй сторінці в Facebook.

Телеглядачі, які щодня бачать криваві картини на своїх екранах, швидко звикають до них, – пише Ернст. – Звичайними вбитими солдатами на сході України тепер вже нікого не здивуєш. А тому, аби і далі утримувати увагу глядача, потрібні все цікавіші й драматичніші сюжети. Ми постійно знаходимось у пошуках професіоналів на всіх рівнях журналістського ремесла, які б забезпечували нам неперевершену картинку. І от сьогодні я можу із радістю похвалитись новим кадровим поповненням Першого каналу Росії. Це письменник Джордж Мартін, який, розуміючи усі вади людської психології, вміє тримати увагу читача чи глядача в максимальній напрузі протягом нескінченого часу. Тепер він буде працювати для вибагливої російської аудиторії.

Витончені вбивства, оригінальні каліцтва, неочікувані статеві зв’язки героїв новин – усе це найближчим часом чекає на глядачів Першого каналу, запевняє Ернст.

Гонорару письменника гендиректор Першого каналу не назвав, однак натякнув, що Мартін погодився на пропозицію не стільки заради матеріальної винагороди, скільки через можливість “зрежисувати” реальність.

Приступить до своїх нових обов’язків на Першому каналі Росії Джордж Мартін вже з наступного тижня.

Нагадаємо, нещодавно на Першому каналі Росії вийшов сюжет, у якому ніби-то біженка із Слов’янська згадує, як при ній стратили маленького сина і дружину ополченця.

Читайте також: Російські ЗМІ оголосили, що Росія стала чемпіоном світу з футболу.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Автор “Гри престолів” Джордж Мартін став шеф-редактором новин Першого каналу Росії.