МЗС Росії: В Гуково місцевий “мажор” святкував ювілей. Феєрверки виявились простроченими

Град в Гуково, Ростовська область, Росія

На відеозаписах мешканців міста Гуково Ростовської області, викладених на YouTube, видно постріли прострочених феєрверків, а зовсім не системи залпового вогню “Град”. Про це повідомив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

Звинувачення української сторони у використанні зброї в Гуково є смішними, – вважає Лавров. – Відколи це звичайні люди знають, як виглядають залпи системи “Град”? Жодного обстрілу у Гуково вчора не було. Як нам вдалось дізнатись, 16 липня в Гуково місцевий багатій Сергій Іванов святкував свій сорокарічний ювілей. Окрім самопального алкоголю та ретро-музики на святкуванні була прострочена піротехніка: салюти, замість того, щоб летіти вгору, летіли вбік. Саме їх звичайні мешканці Гуково й прийняли за ракети системи Град.

На доказ своїх слів МЗС Росії оприлюднило фотографію, зроблену зранку після святкування ювілею (іменинник праворуч):

Алкоголізм

Де винуватець свята взяв прострочені феєрверки МЗС Росії наразі встановлює. З іменинником проведено профілактичну розмову і поміщено до витверезника.

Нагадаємо, росіяни виклали докази обстрілу України з території РФ.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: МЗС Росії: В Гуково місцевий “мажор” святкував ювілей. Феєрверки виявились простроченими.