У Росії вирішили перевезти на виставку в Москву все Дебальцеве

Дебальцево, стела

Після успіху виставки “Речові докази. Донбас. 365 днів”, яка проходить в Москві на ВДНГ у павільйоні «Україна», і на яку привезли безліч експонатів з Дебальцевого, включаючи стелу з назвою міста, було вирішено розширити експозицію і перевезти до Москви усе місто, повідомляє газета «Вечірній тверк».

«Дуже багато людей прийшло, всі хочуть більше експонатів, – повідомив журналістам один з організаторів виставки Василь Великоросійський. – Ми вже почали перевозити з Дебальцевого завод по ремонту металургійного устаткування, завод залізобетонних конструкцій і фабрику з виготовлення паливороздавальних колонок».

За словами організаторів, відвідувачі незадоволені тим, що показане на виставці не зовсім збігається з сюжетами російського телебачення і просять додати афроамериканців на танках «Абрамс» і наслідки обстрілу фосфорними снарядами з боку українських військ.

«Тут все таке зруйноване, страшне, брудне, я наче вдома побував», – поділився своїми враженнями відвідувач виставки, мешканець Омська Сергій.

Чи будуть брати участь в експозиції для ще більш правдивої картинки буряти на танках – поки невідомо.

Нагадаємо, у Москві влаштували виставку з нагоди річниці наступу на Донбас.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Росії вирішили перевезти на виставку в Москву все Дебальцеве.