У Приморському краї Росії затримали біженців з ДНР, які вимагали приєднати село Новоросія до України

Новоросія, Приморський край, Росія

29 вересня у селі Новоросія Приморського краю Росії відбувся несанкціонований мітинг, в якому взяли участь близько десяти біженців з Донбасу. Двадцять хвилин мітингарі вимагали приєднати Новоросію до України, після чого приїхала місцева поліція і повантажила усіх в автозаки, повідомляє газета “Приморський приморськ”.

За словами журналістів газети, насправді біженці з ДНР всього лише хотіли, щоб їх повернули додому, але їх, як це часто буває з людьми із Донбасу, неправильно почули.

Ми хотіли перетворити Донбас на Новоросію, думали, що так нам усім буде краще, – цитує видання слова одного із біженців Максима В. – Але замість стати краще – прийшла війна. Ми вирішили втекти від неї, і в Росії нас переселили в реальну Новоросію, село на краю землі. Мушу визнати, не такого ми чекали від Новоросії! Тут дуже депресивний район, розруха і бездоріжжя, відсутність нормальних комунікацій, 20 км до найближчої залізничної станції. Все, що ми вимагаємо – повернути нас назад в Україну, на Донбас! Виявляється, там не так вже й погано.

Наразі бунтівних біженців поміщено до слідчого ізолятору Владивостоку, їм інкримінують заклики до сепаратизму.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Приморському краї Росії затримали біженців з ДНР, які вимагали приєднати село Новоросія до України.