МЗС Росії побоюється, що через мирний план Порошенка сепаратисти можуть померти від нудьги

Сергій Лавров, Міністр зовнішніх справ Росії

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров занепокоєний Мирним планом Петра Порошенка щодо врегулювання ситуації в східних регіонах України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.

Цей так званий мирний план насправді є нічим іншим, як дуже підступним планом знищення ополченців ДНР та ЛНР. Залишивши їх без головного їхнього заняття – війни, українська влада тим самим штовхає ополченців на ганебну смерть, смерть від нудьги. Адже їм більше немає чим зайнятись, окрім як воювати за Новороссію, а Порошенко їх навіть тієї радості позбавив. Всі їх спроби воювати розбиваються об стіну мирної байдужості. Це дуже жорстоко з боку Української влади!” – цитує прес-служба Лаврова.

Таку ж позицію відстоює і постійний представник РФ в ООН Віталій Чуркін.

Мені доповіли, що повстанці, які ще вчора з честю і автоматами воювали за землі рідного Донбасу, сьогодні від нудьги почали займатись чимось абсолютно недопустимим: грати в карти, в футбол, і навіть в петанк! Дехто почав розгадувати кросворди, а дехто навіть заліз в інтернет! Це зовсім не по-людськи. Петро Порошенко повинен перестати знущатися над людьми і зупинити свій мирний план, доки він не призвів до жертв“, – вважає Чуркін.

Постпред РФ в ООН також заявив, що він скоро винесе на обговорення Ради Безпеки ООН питання використання українською владою прийому катування нудьгою, забороненого Женевською конвенцією.

Окрім того, сьогодні біля Посольства України в Москві пройшов пікет Союзу журналістів Росії. Демонстранти вимагали від української владу негайного припинення мирного плану на Сході України, оскільки через нього російські журналісти залишились без роботи.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: МЗС Росії побоюється, що через мирний план Порошенка сепаратисти можуть померти від нудьги.