Блок Порошенка веде в Раду кума батька однокласника похресниці двоюрідного брата дружини Пшонки

Блок Петра Порошенка

По 16-му округу у Вінницькій області до Верховної Ради за підтримки Блоку Петра Порошенка балотується Анатолій Савков, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Призидентові України. Відповідна інформація вказана на сайті ЦВК.

Савков відомий, зокрема, своїм кумівством із Романом Левківим, батьком Андрія. Андрій в свою чергу, коли вчився у школі, сидів за однією партою з Іриною Чут, хресним татом якої є Володимир Понятих. А Понятих, як відомо, є двоюрідним братом по матері Ольги Пшонки, дружини генпрокурора часів Януковича Віктора Пшонки, який зараз переховується від правосуддя.

Показово, що під час оголошення мажоритарних списків БПП на з’їзді партії Юрій Луценко жодним словом не заїкнувся про цей зв’язок кандидата по 16 округу та екс-генпрокурора.

Громадські активісти Вінничини, які розкопали цю інформацію, вже б’ють на сполох і закликають Петра Порошенка до прозорості передвиборчих списків. “Хто знає, можливо десь в середині списку сидить кандидат, хресний батько троюрідної сестри якого у шістдесятих зустрічався з дружиною брата матері Путіна!” – йдеться в заяві активістів.

Нагадаємо, Блок Порошенка веде в Раду колишнього коханця сестри Льовочкіна.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Блок Порошенка веде в Раду кума батька однокласника похресниці двоюрідного брата дружини Пшонки.