У *-му мажоритарному окрузі кандидат ** перемагає опонентів з великим відривом – соцопитування

Рейтинг кандидатів в депутати по мажоритарному округу

У *-му виборчому окрузі найбільшу підтримку виборців має кандидат **. Про це свідчать результати опитування Українського фонду «Громадська вигадка».

Набагато менше підтримки отримали інші кандидати, що йдуть на вибори у цьому ж окрузі. Так найближчий суперник ** отримав вдвічі менше відсотків голосів. Водночас третина населення *-го округу ще досі не визначились щодо свого вибору.

Опитування проводилось 11-20 жовтня 2014 року. Обсяг вибіркової сукупності становив 800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,5%.

Примітки 

[Кілька кандидатів по мажоритарних округах попросили нас за грошову винагороду написати статті про те, як вони лідирують у своїх округах. Щоб не переписувати кілька разів той самий текст, ми вирішили, що буде легше підставити в потрібних місцях номери мажоритарних округів та імена кандидатів – Ред.]

* – 14, 88, 111, 123, 200.

** – Володимир Барабошко, Роман Балога, Віктор Пішковцій, Катерина Хомчин, Петро Квіт.

Нагадаємо, в неділю 26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів у Верховну Раду України.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У *-му мажоритарному окрузі кандидат ** перемагає опонентів з великим відривом – соцопитування.