В Афінах відбувся мітинг за приєднання Криму до Греції

Мітинг у Греції

У місті Афіни пройшла масова демонстрація за приєднання території Криму до Греції. Грецькі ЗМІ стверджують, що люди вийшли на вулиці вимагати справедливості.

Ми цілком погоджуємось із думкою президента Росії про те, що території повинні повертатися їх давнім власникам, – пояснює один з учасників мітингу. – Однак якщо іти за цією логікою до кінця, то потрібно визнати, що перша державність на території Криму була створена древніми греками. Перші міста на Кримському півострові були грецькими колоніями ще у VII–V ст. до н.е.: Херсонес, Керкінітида, Феодосія, Пантікапей. Отже, тепер Крим повинен повернутися до складу Греції.

Учасники мітингу несли плакати із написами “Крим – це Греція!”, “Варваризм не пройде!”, “Геть скіфську хунту!” а також дослівно “Αποτέλεσμα της χρήσης της!” та “Δε μιλώ Ελληνικά!”.

Керівництво країни у цьому питанні цілком солідарне з народом. Зокрема прем’єр-міністр Греції Антоніс Самарас заявив, що влада рішуче налаштована на захист прав грецькомовних жителів Криму.

За останньою інформацією, на території півострова зараз проживає 5 людей, рідною мовою котрих є грецька: 2 у Сімферополі, і по одному в Севастополі, Євпаторії й Феодосії“, – розповідає політик.

Грецька влада також оприлюднила інформацію про підтримку жителями Криму входження до складу Греції. Відповідно до останніх даних, приєднання Кримського півострова до території Греції підтримують близько 97% грецькомовних кримчан.

Самарас обіцяє після приєднання Криму перейменувати Сімферополь на Сімферополіс та побудувати у центрі міста храм богу Аполлону. У Севастополісі ж планують встановити жертовник Артеміді, а в Ялтах та Феодосіях налагодити потужне виробництво античної зброї.

Ми цілком упевнені, що світова спільнота визнає наші аргументи слушними, а наші права на володіння півостровом – законними, – каже грецький прем’єр. – Але якщо буде потрібно, ми готові до жорстких та рішучих дій, спрямованих на захист жителів Криму.

Нагадаємо, раніше Рада Федерації РФ визнала нелегітимним рішення Бога про створення Перекопського перешийку.

Володя К. спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: , ,,.

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: В Афінах відбувся мітинг за приєднання Криму до Греції.