КНДР відкриє посольство в Криму

Аксьонов, Крим з тобою

Північна Корея відкриє своє посольство в Криму, виділить гуманітарну допомогу та готова укласти торгові контракти із самопроголошеною Кримською республікою й надати політичний притулок Віктору Януковичу. Такі домовленості були досягнуті в ході телефонної розмови лідера КНДР Кім Чен Ина та прем’єр-міністра Республіки Крим Сергія Аксьонова.

Кім Чен Ин привітав від’єднання Криму від України і висловив надію на початок дипломатичних відносин між країнами. Зокрема, вже найближчим часом у Сімферополі планується відкриття першого в світі посольства Північної Кореї. Дипломати вже виїхали потягом на півострів, їх прибуття очікується через тиждень. Також повноважний посол КНДР везе гуманітарну допомогу для новоспеченої республіки у розмірі 3 млрд. корейських вонів (близько $130).

Кім Чен Ин також готовий надати Віктору Януковичу та його синам політичний притулок, та навіть влаштувати їх на роботу. Олександра – стоматологом в пхеньянську клініку, Віктора-молодшого – таксистом, а екс-президента – директором гаражного кооперативу.

В свою чергу, Сергій Аксьонов запропонував розпочати торгівлю між республіками. Зокрема, Крим готовий щорічно поставляти на корейський півострів до 500 тис. тон кавунів, близько 20 тис. пластикових пляшок кримського вина та 1,5 млн. магнітиків «Севастополь – город русских моряков!».

По закінченні розмови політики домовилися провести зустріч у Москві, де заплановано підписання угоди про безвізовий режим між республіками.

Нагадаємо, раніше над будинком Сахалінської обладміністрації підняли японський прапор.

Іван Кримський спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , , // Постійне посилання: КНДР відкриє посольство в Криму.