Янукович очолить спілку українських біженців у Росії

Віктор Янукович на фоні Володимира Путіна

Колишній президент України Віктор Янукович стане головою об’єднання “Спілка біженців України” (СБУ) в Російській Федерації. Про це повідомляє інформаційна агенція “Росія вчора”.

Згідно інформації видання, кількість людей, що втекли до Росії в період “політичної кризи” в Україні, складає вже майже 20 осіб. До цього списку входять: сам Віктор Янукович і його сини Олександр та Віктор, екс-прем’єр Микола Азаров, екс-глава МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка, екс-глава АП Андрій Клюєв, екс-голова СБУ Олександр Якименко, екс-міністр Дмитро Табачник та інші.

Ці люди почали хвилюватися за свою долю, вважали небезпечним своє перебування на території України і вирішили втекти до Росії, пише видання. Також всі фігуранти списку попросили президента Російської Федерації надати їм статус біженців, на що Володимир Путін, зі словами “відновимо історичну справедливість”, дав згоду.

Щоб не викидати “грошей на вітер” і економити, офіс для Спілки біженців України винаймати не будуть, а обладнають його просто в будинку Віктора Януковича у Підмосков’ї, який четвертий президент нещодавно придбав за $52 млн.

Чим займатиметься спілка – наразі невідомо.

Нагадаємо, Віктора Януковича оголошено в міжнародний розшук. Його підозрюють в особливо тяжких злочинах проти народу України.

Читайте також: Янукович заявив, що страусів у Межигір’я йому підкинули.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Янукович очолить спілку українських біженців у Росії.