Екс віце-спікер Калетник, який у лютому втік з України, повернувся, коли почув про винагороду від Коломойського

Ігор Калєтнік

Член КПУ Ігор Калетник, який подавав “диктаторські” закони 16 січня, а в лютому втік з України і просив світ не визнавати нову українську владу, сьогодні повернувся до Верховної Ради. Причиною його повернення стало оголошення заступником Ігоря Коломойського щедрої винагороди за кожного спійманого “зеленого чоловічка”.

Зокрема, Калетник повідомив, що привіз із собою та вже здав правоохоронним органам 34 російських диверсанта, озброєних автоматичною зброєю та гранатометами, на загальну суму близько 400 тисяч доларів.

На запитання, як йому це вдалось, Калєтнік натякнув, що ці “зелені чоловічки” були під його командуванням. Також комуніст натякнув, що йому вже набридло переховуватись в Росії.

Колишній перший заступник Голови Верховної Ради зазначив, що його крок можна трактувати як сповідь перед Великоднем. “Перед Пасхою, великим християнським святом, прийнято з одного боку сповідатись, а з іншого прощати гріхи. Сподіваюсь, що ця моя сповідь буде почута“, – наголосив Ігор Калетнік.

Він також повідомив, що звістка про винагороду з російських найманців, що займаються диверсією на українських землях, швидко розповсюдилась не лише Україною, але й сусідньою Росією, де перебував і він. Калетник натякнув, що завдяки щедрості Коломойського скоро в Україні слід чекати також Пшонку, Захарченка, а можливо навіть і самого Януковича.

Нагадаємо, Коломойський установив винагороду 10 тисяч доларів за “зелених чоловічків”.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Екс віце-спікер Калетник, який у лютому втік з України, повернувся, коли почув про винагороду від Коломойського.