По всій Росії відмінили концерти Дениса Майданова

Денис Майданов

Запланований на квітень-червень всеросійський концертний тур Дениса Майданова несподівано скасовано російською владою. Про це популярний російський музикант, відомий такими хітами як “Я буду знать, что ты любишь меня” та “Пролетая над нами”, повідомив у своєму твітері, з посиланням на сайт Прес-служби управління культури і мистецтв РФ.

Це рішення далось нам непросто, – коментує заборону прес-секретар мінкульту Росії Ірина Казначєєва, – але воно прийняте виключно з метою захисту росіян від того хаосу та свавілля, які зараз кояться в Україні. От уявіть самі – по всіх великих російських містах, а їх Майданов планував відвідати аж 80, розклеєні афіші “КОНЦЕРТ МАЙДАНОВ” і у місцевих ЗМІ поширюється ця інформація. Простий житель Росії може неправильно це зрозуміти, люди масово почнуть збиратися в концертних залах, на площах і… ви самі бачили, чим це закінчилось на Україні. Тому наше рішення остаточне і обговоренню не підлягає.

Міністерство культури України вмить відреагувало на таку заяву і запропонувало Денису Майданову приїхати до України й провести свої концерти замість Валерії, які, як відомо, було скасовано.

Нагадаємо, раніше лідер гурту Бутирка заявив, що вони більше не виступатимуть в Україні.

Тарас Дорош спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: По всій Росії відмінили концерти Дениса Майданова.