Одеський ринок “Сьомий кілометр” заявив про вихід зі складу України

Сьомий кілометр, Одеса

Сьогодні на відомому одеському ринку “Сьомий кілометр” пройшов референдум, за результатами якого було проголошення нової Республіки Сьомий Кілометр, повідомляє російська газета «Дві по сто». При цьому ринок працював у штатному режимі, бюлетені для голосування розносилися особисто кожному торговцю на їхні торгові точки.

Біля адміністрації ринку пройшов мітинг, на якому були оголошені результати референдуму, після чого мітингувальники з легкістю захопили будівлю адміністрації і, оскільки поки не знають, чого конкретно хочуть, вивісили замість українського прапора килим.

У будівлі вже пройшла нарада керівників активістів, у результаті якої була написана Конституція республіки, були утворені Міністерства та роздані міністерські шкіряні портфелі гарної якості за низькою ціною.

Журналістам російського телеканалу Life News, як завжди, оперативно вдалося отримати інтерв’ю у керівників нової республіки .

«Ми поки не готові оприлюднити Конституцію нашої Республіки, оскільки там є помилки – Word багато слів підкреслив червоним, – заявив новоявлений міністр юстиції Республіки Сьомий Кілометр і за сумісництвом Міністр спортивних костюмів і взуття Юрій Чонг Лі. – Будемо консультуватися з російськими програмістами, як можна уникнути підкреслення слів.»

«Ми вже готові відкрити посольства Нігерії, В’єтнаму, Китаю на території нашої Республіки», – додав Міністр побутової техніки та вітальних листівок Михайло Ндоє.

Думки про майбутнє Республіки дуже відрізняються. Частина протестувальників вимагають приєднання до Росії, частина до Китаю, а частина вимог досі незрозуміла через мовний бар’єр серед активістів.

Виконуючим обов’язки президента обраний місцевий підприємець, який користується величезним авторитетом серед торговців, володар звання «Бігунок Року 2007», Віктор Дайслер.

«Ми спочатку хотіли проситися приєднатися до Росії, але на ринку представлені представники 26 країн, які хочуть приєднання до інших країн, – заявив Віктор Дайслер. – Можливо, Республіка скоро буде перетворена у федерацію або попроситься приєднатися назад до України

А між тим, у Республіці Сьомий Кілометр вже почалися перші збройні сутички, адже на продуктові ряди завезли дешеві курячі яйця.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Одеський ринок “Сьомий кілометр” заявив про вихід зі складу України.