Донецькі мародери закликали компанію “МЕТРО Кеш енд Кері Росія” побудувати новий гіпермаркет в Донецьку

Супермаркет МЕТРО, Донецьк

Представники донецьких мародерів написали відкрите звернення до гендиректора російської філії мережі гіпермаркетів “METRO Cash & Carry” Пітера Бооне із закликом побудувати новий гіпермаркет в Донецьку. Звернення розповсюдила прес-служба ДНР.

Шановний Пітер!

Українська філія “METRO Cash & Carry” кинула нас напризволяще у найтяжчий момент! Після того, як нашими представниками було винесено усі запаси продуктів з донецького гіпермаркету “МЕТРО” біля аеропорту, українське керівництво мережі і пальцем не ворухнуло, щоб здійснити новий завіз товарів. А відтак наших запасів надовго не вистачить, і нам загрожує голод.

Звернення до українського менеджменту жодних результатів не дало. Вони, очевидно, вирішили заморити нас голодом. Тому сподіваємось на вашу підтримку і на те, що вже найближчим часом ви побудуєте свій гіпермаркет у Донецьку. А до того часу нам доведеться перебиватись здобиччю в не таких улюблених нами супермаркетах як “АШАН”, “Фуршет”, “АТБ”, “Велика кишеня” тощо. Сподіваємось на вашу швидку реакцію.

З повагою і надією, мародери ДНР.

Натомість у прес-службі “МЕТРО Кеш енд Кері Україна” підтвердили отримання раніше кількох листів від донецьких мародерів: у деяких листах були слова подяки за смачні продукти, у деяких просили повторити завіз віскі, а суті кількох не вдалось встановити через нерозбірливий почерк.

Нагадаємо, у Донецьку мародери розграбували гіпермаркет “Метро”, який потрапив у зону бойових дій біля аеропорту.

Читайте також: Терориcт Бабай перервав свою роботу на Сході України задля зйомок у третій частині “Хоббіта”.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Донецькі мародери закликали компанію “МЕТРО Кеш енд Кері Росія” побудувати новий гіпермаркет в Донецьку.