Під час візиту до супермаркету Азаров отримав дисконтну карту

Микола Азаров в супермаркеті

Під час перевірки цін на соціальні сорти хліба у київському супермаркеті “Велика кишеня” на Печерську, Микола Азаров вирішив оформити собі соціальну дисконтну карту для пенсіонерів, повідомляють “Українські новини”. Працівники супермаркету побоялися просити показати пенсійне досвідчення, необхідне для оформлення такої картки, тому просто попросили заповнити анкету.

Отримавши дисконтну карту, прем’єр-міністр відразу використав її, купивши декілька буханок хліба, що обійшлись йому на 5% дешевше.

Ось бачите, і так дешевий хліб виходить ще дешевше“, – поділився думками з журналістами задоволений Микола Янович.

Натомість постійні відвідувачі супермаркету стверджують, що у день візиту глави Уряду ціни на продукти у цьому супермаркеті були різко знижені.

Картопля і капуста стали по 2.50, цибуля по 1.70, м’ясо по 30 гривень, – розповідає постійний покупець Геннадій, – На сосиски, які раніше продавали по 15 гривень за кіло, сьогодні так знизили ціни, що стали роздавати їх безкоштовно, а за барбариски ще й доплачують! Вибачте, я дуже поспішаю, треба встигнути купити побільше продуктів за такими цінами – я за сьогодні вже вп’яте тут затарююсь… Зателефонував усім друзям і родичам – всі приїхали! Навіть дядько з Яготина приїхав.

За словами очевидців, після від’їзду Миколи Азарова, в супермаркет вишикувалась черга завдовжки у 200 метрів, а в самому супермаркеті відбулось кілька бійок через останні одиниці дешевих товарів.

Відомо також, що на адресу Кабміну вже надходять численні листи від громадян, з проханням до прем’єр-міністра частіше проводити подібні перевірки. Крім того, громадяни просять додатково моніторити ціни на спиртне та м’ясо.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Під час візиту до супермаркету Азаров отримав дисконтну карту.