Під час церемонії прийняття присяги мера Кличко, здороваючись, зламав руки кільком депутатам

Кличко, мер Києва

Під час першої сесії Київської міської ради новий міський голова Віталій Кличко випадково зламав руки кільком депутатам. Інцидент стався в колонній залі Київської міської державної адміністрації, повідомляє столичне інформ-агентство “Київ Вечірній”.

Зайшовши в залу, повну гостей, депутатів і журналістів, Віталій Кличко попрямував до трибуни, де мав приймати присягу. Дорогою він, за допомогою рукостискання, привітався із кількома присутніми, після чого зайняв своє місце за трибуною.

Як тільки розпочалася церемонія, деякі люди, з якими вітався Кличко, з незадоволеним і прикрим виразом обличчя одне за одним почали покидати залу. Вийшовши на вулицю, вони відразу ж звернулися за допомогою до карети швидкої допомоги, що чергувала біля КМДА. Після огляду, лікарі швидкої констатували переломи кисті рук різного ступеню тяжкості у всіх людей, що звернулися. А таких було шестеро і серед них навіть була жінка.

Сам новоспечений мер Києва прокоментував цей випадок так: “Я дуже хвилювався, коли зайшов до колонної зали. Мене переповнювали емоції і я навіть чітко не розумів, кому потискаю руки. Зрозуміло, що я не відчував, з якою силою я це роблю.

Добре, що не обіймались“, – зазначив один із постраждалих.

Ну, Кличко обіцяв боротись із корупцією в Київраді. Але ж не таким жорстоким способом, та ще й без розбору!” – прокоментував інцидент ще один київський депутат.

Читайте також: В Росії офіційно ввели другу державну мову.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Під час церемонії прийняття присяги мера Кличко, здороваючись, зламав руки кільком депутатам.