Віталій Кличко зняв свою кандидатуру на користь Лесі Оробець

Віталій Кличко, УДАР

Народний депутат України, лідер партії УДАР Віталій Кличко зняв свою кандидатуру на виборах мера Києва на користь Лесі Оробець. Про це повідомляє інтернет-портал “Бровари політичні”.

Політик-боксер відмовився від участі в перегонах за крісло мера столиці і висловив свою повну підтримку соратниці по Євромайдану.

Сам Віталій Кличко пояснює свій вчинок так: “Столиці потрібні люди, які чітко знають чого хочуть кияни і які з упевненістю можуть дивитись в майбутнє. А сьогодні в завтрашній день не всі можуть дивитись. Вірніше, дивитись можуть не тільки лиш всі, мало хто може це робити. А Леся саме така людина“.

Леся Оробець щиро подякувала Віталію за такі, дещо незрозумілі, слова підтримки і висловила абсолютну впевненість у своїй перемозі.

Варто зазначити, що після відмови від перегонів за крісло мера столиці, Віталій Кличко має намір балотуватися на пост мера міста Бровари на наступних виборах.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Віталій Кличко зняв свою кандидатуру на користь Лесі Оробець.