Партія УДАР об’єдналась з Об’єднаною опозицією

У четвер 25 жовтня близько 11 год. на Солом’янській площі у Києві активісти партії Віталія Кличка УДАР об’єднались з активістами Об’єднаної опозиції у боротьбі проти агітаторів Партії Регіонів. В результаті злагоджених дій опозиційних сил, представники Партії Регіонів покинули площу, залишивши по собі порвані намети та розкидані агітматеріали, повідомляє “Новинар”.

Конфлікт почався через місце для намету, – розповідає очевидець подій Тарас Демчун, – Наскільки я зрозумів, активісти Об’єднаної опозиції розташували свій намет на місці, де зазвичай стояли намети Партії Регіонів. Словесна перепалка швидко переросла у бійку між агітаторами від обох партій. В хід пішли прапори. Активісти УДАРу, чий намет стояв неподалік, вирішили заступитись за опозиціонерів. В хід пішли кулаки. Як результат, регіонали були “нокаутовані” представниками УДАРу та Об’єднаної опозиції.

Перехожі задоволено знімали бійку на мобільні телефони, а дехто навіть за інерцією вигукував: “Кличко! Кличко!” Представники міліції не втручались у конфлікт, оскільки, за їх словами, вже звикли до схожих ситуацій під час виборчого процесу. “Ще кілька днів потерпіти, і знов усе буде спокійно“, – прокоментував ситуацію один із правоохоронців.

Поки верхи політичних блоків та партій ще в роздумах, рядові партійці вже визначились із вектором співпраці для своєї політичної сили, вважає політолог Ігор Цтефурак.

Нагадаємо, Володимир Кличко – єдиний узгоджений кандидат від Об’єднаної опозиції, Партії УДАР та ВО “Свобода” на бій проти поляка Маріуша Ваха, що відбудеться 10 листопада.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Партія УДАР об’єдналась з Об’єднаною опозицією.