Жириновський підтримав Радикальну Партію Ляшка на парламентських виборах в Україні

Голова Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Вольфович Жириновський, під час брифінгу в Москві, висловив свою підтримку на виборах до Верховної Ради України Олегу Ляшку. Російський політик вважає Радикальну Партію Ляшка подібною ідеологічно до ЛДПР та закликає українців голосувати за Ляшка, повідомляють російські ЗМІ.

Ляшко дуже схожий на мене в юності – теж молодий-гарячий, принциповий, харизматичний, правдоруб. А головне – схожий ідеологічно, – розповідає лідер ЛДПР, – За такими політиками як я майбутнє Росії, а за такими як Ляшко – України. Ніякі там Тягнибоки, ніякі Тимошенки, ніякі Ющенки – всі вони працюють на Госдеп. Всі вони працюють за долари, а Ляшко – він ідейний! На Україні йому немає альтернативи. ЛДПР за Ляшка!

Крім того, на брифінгу Жириновський вже традиційно викрив недоліки зовнішньої політики США та принизив кількох російських політиків.

Нагадаємо, вже в цю неділю, 28 жовтня, відбудуться вибори до Верховної Ради України. Редакція UaReview закликає вас прийти і проголосувати.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Жириновський підтримав Радикальну Партію Ляшка на парламентських виборах в Україні.