Наталія Королевська переховується у США

У вівторок 6 листопада у ЗМІ з’явилась інформація, що Наталію Королевську в оточенні, імовірно, чоловіка та двох синів бачили у міжнародному аеропорту Джона Кеннеді в Нью-Йорку, США. Лідер партії “Україна – Вперед!” вже кілька днів не виходить на зв’язок, вона не відповідає на телефонні дзвінки та електронну пошту. Про це заявляють ряд ЗМІ, посилаючись на соратників Королевської.

Експерти вважають, що Наталія Юріївна, через програш на виборах до Верховної Ради України, втратила довіру своїх інвесторів та кредиторів, що призвело до вимог негайно повернути борги.

Оскільки повертати борги Королевська наразі немає змоги, вона вирішила переховуватись від кредиторів за кордоном. Чому вона обрала США, а не Росію? Думаю, що в Росії також є люди, яким Королевська щось винна.” – прокоментував ситуацію політолог Олег Піх.

Третій номер у виборчому списку партії “Україна – Вперед!” Остап Ступка не вірить, що Наталія Королевська переховується у США, проте на запитання, коли останній раз він особисто спілкувався з нею, відповів: “Без коментарів!”.

Другий номер того ж списку Андрій Шевченко відповів, що вперше чує про “зникнення” Королевської і запевнив, що він обов’язково спробує “вийти на контакт з Наталією”.

Нагадаємо, партія Наталії Королевської “Україна – Вперед!”, попри величезну рекламну активність, набрала на виборах до Верховної Ради України усього близько 1,6% і не проходить до нового парламенту.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Наталія Королевська переховується у США.