Андрій Шевченко може перейти у Партію Регіонів за 15 млн. доларів

Новоспечений політик, номер два у передвиборчому списку партії “Україна – Вперед!”, Андрій Шевченко вже на початку вересня може перейти до лав Партії Регіонів. Про це на брифінгу щодо трансферної політики “регіоналів” розповіла прес-секретар провладної партії Олена Батюра.

«Так, ми дійсно ведемо переговори з Наталією Королевською про трансфер Андрія Шевченка до наших лав, – розповідає прес-секретар, – Ми готові заплатити за одного з найперспективніших молодих політиків України 10 млн. доларів, але в контракті Шеви з партією «Україна вперед» прописана клаузула в 15 мільйонів. Також існує варіант із обміном Шевченка на Бориса Колеснікова з доплатою, або ж піврічної оренди екс-футболіста

Нагадаємо, політичне трансферне вікно зачиняється 20 вересня, тому у сторін ще є час, щоб домовитись. Якщо перехід все-таки відбудеться, то він стане другим по вартості за 21 рік незалежності України, після трансферу 2002 року, коли Андрій Шкіль перебрався у БЮТ за 17 мільйонів євро.

Студія “Мамахохотала” спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Андрій Шевченко може перейти у Партію Регіонів за 15 млн. доларів.