До списку партії «Україна – вперед!» увійшла шимпанзе з Київського зоопарку

Нещодавно партія Наталії Королевської «Україна – вперед!» оприлюднила повний список на парламентські вибори. Під 30м номером у списку йде представниця фауни Київщини, зірка зоопарку та улюблениця столичних дітлахів – шимпанзе Зіна. Як заявили у прес-службі столичного зоопарку, «Зіна давно слідкує за політичною ситуацією в країні, та завжди приймає участь у обговоренні важливих проблем України з адміністрацією зоопарку».

«Наші списки відкриті для всіх, навіть для шимпанзе. Якщо у будь-якого примата в цій країні є мрія, та бажання зробити нашу Батьківщину процвітаючою, ми з радістю приймемо його до нашої команди» – заявила лідер партії «Україна – вперед!» Наталія Королевська.

Це не перший випадок в історії, коли тварини балотуються до органів місцевої чи державної влади. Так, уже протягом 24 років мером містечка Гаффі в США є собака по кличці Шанда.

Студія “Мамахохотала” спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: До списку партії «Україна – вперед!» увійшла шимпанзе з Київського зоопарку.