У відео з палати Тимошенко виявлено 25 кадр

Напередодні виборів в інтернеті з’явилось змонтоване відео з прихованих камер, на якому зафіксована жінка, схожа на екс-прем’єра Юлію Тимошенко, повідомляє УНН. При детальному дослідженні відеозапису, спеціалісти ОО “Батьківщина” виявили факт використання 25 кадру. За їх словами, заборонена технологія використовувалась для агітації за одну з політичних сил.

Коли ми робили аналіз відеозапису з палати Тимошенко, у певних моментах, коли зупинялися на розкадрування, ми наткнулися на факт використання в цьому ролику так званого 25-го кадру, що заборонений законодавством України і за використання якого передбачена кримінальна відповідальність, – розповідає спеціаліст ОО “Батьківщина” Іван Марчук, – Далі цікавіше. 25 кадр у цьому відео повинен був схилити виборців проголосувати за (кого б ви думали?) партію Наталії Королевської “Україна – Вперед!”.

На кадрі, що мав працювати на підсвідомість, розміщено фотографію Тимошенко разом із Королевською, на якій екс-прем’єр “простоволоса”, а лідер “України – Вперед!” – з косою а-ля Тимошенко. Ефект 25 кадру повинен був спрацювати на прихильників Юлії Володимирівни, і зробити їх прихильниками Наталії Юріївни.

За словами спеціалістів, більшість вчених вважають ефект 25 кадру фікцією. А низькі результати партії “Україна – Вперед!” на цих виборах (1,58 % – UaReview) цю тезу тільки підтверджують.

UaReview

Відео: Тимошенко в лікарні

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: У відео з палати Тимошенко виявлено 25 кадр.