Таїсія Повалій мріє зайнятись сексом у Верховній Раді

Народна артистка України Таїсія Повалій, яка обрана до Верховної Ради за списком Партії регіонів, зізналася, що мріє зайнятись сексом прямо у приміщенні українського парламенту, повідомляє програма Світське життя.

Ви знаєте, ми з Ігором [чоловік співачки Ігор Ліхута – UaReview] завжди і у всьому любимо експериментувати, у тому числі в сексі. Зоопарк, дах багатоповерхівки, кінотеатр, туалет у потязі, свінгерські вечірки – не було нас хіба у Верховній Раді. Поки що не було“, – сказала Повалій, відповідаючи на запитання, які нові можливості для неї відкриває робота у парламенті.

Крім того Повалій розповіла, що змушена скасовувати свої концерти через обрання її депутатом Верховної ради. За словами співачки, стати народним депутатом вона ніколи не мріяла, однак не змогла відмовити Партії регіонів, коли отримала пропозицію від неї.

Раніше “золотий голос України” зізналась, що тільки нещодавно взнала, де саме знаходиться український парламент – про це їй розповів чоловік.

UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Таїсія Повалій мріє зайнятись сексом у Верховній Раді.