Дерек Чісора може стати першим в Україні чорношкірим депутатом

18 лютого відбудеться боксерський поєдинок між Віталієм Кличком та Дереком Чісорою.  На кону, окрім поясу чемпіона світу за версією WBC, буде також крісло народного депутата України.

За повідомленням надійного джерела в оточенні Кличка, існує таємна домовленість, згідно з якою, у разі перемоги над Віталієм, Дерек Чісора отримає місце депутата від фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України. Метою такого кроку є дискредитація Віталія Кличка та очолюваної ним партії “Удар” напередодні парламентських виборів 2012.

Вже цього року нас чекають вибори, – розповідає джерело, що побажало залишитись невідомим, – а партія “Удар”, очолювана Віталієм Кличком, має хорошу підтримку серед населення. У Партії Регіонів розуміють, що якщо допустити Віталія до дебатів – дебати вони програють (все-таки “Доктор Залізний Кулак”). Тому вони вирішили “дебати” провести раніше, і від себе виставити гідного суперника, хоча і чорношкірого. А для мотивації Чісорі пообіцяли крісло в парламенті – до слова, там добре поставлений удар боксера теж знадобиться.

На думку експертів, ні колір шкіри, ні громадянство Британії не можуть стати на заваді призначення Дерека Чісори народним депутатом, адже практика показала, що в український парламент можна потрапити і будучи судимим, і маючи досвід нетрадиційних статевих зв’язків.

Нагадаємо, Віталій Кличко буде у чорних трусах.

UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Дерек Чісора може стати першим в Україні чорношкірим депутатом.