Телевізійна патрульна служба Ситуація стажувалась у Китаї

Журналісти Телевізійної патрульної служби “Ситуація” (компанія “Магнолія-ТВ”), минулого тижня проходили стажування у Китаї, де переймали досвід своїх азійських колег. Як повідомили нас працівники “Магнолії-ТВ”, за тиждень перебування їх у Пекіні вони не лише навчилися харчуватись із допомогою паличок і відрізняти обличчя голови Китайської Народної Республіки від облич інших 1,3 млрд. жителів КНР, але й довідались багато цікавого.

Коли ми розповідали їм (китайським журналістам – ред.) про статистику народжуваності в Українській столиці, – діляться враженнями журналісти “Ситуації”, – (за минулу добу у Києві народилось 82 хлопчика та 95 дівчаток), такого сміху, яким заходились наші китайські колеги, ми не чули вже давно. Ну як давно – рівно від того часу, коли розповідали їм про кількість ДТП за добу: по всій україні за добу відбувається стільки ж ДТП, скілки в якому-небудь китайському райцентрі.

Китайські журналісти сказали, що у нас в Україні дуже нудна робота, – продовжують свою розповідь представники “Магнолії-ТВ”, – А ще дивувались із розмірів нашої знімальної групи (4 чоловіка в мікроавтобусі) – у них це три двоповерхові автобуси, заповнені людьми – включино із стоячими місцями. Та і сюжети у них поцікавіші. Ось, наприклад, типовий заголовок китайської новини: Картярський спір спровокував вуличну бійку, 34 567 людей у лікарні.

Нагадаємо, якось китайці взламали сайт Пентагону – кожен спробував один пароль.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , // Постійне посилання: Телевізійна патрульна служба Ситуація стажувалась у Китаї.