В Китаї затримано афериста, що видавав себе за Джастіна Бібера

Джастін Бібер

19-річний американець Джон Сміт протягом останніх п’яти місяців дав близько 30 концертів в Китаї, видаючи себе за всесвітньовідомого канадського співака Джастіна Бібера. Програму “співака” під назвою “The Beliv Tur” відвідало приблизно 5 млн. китайців, яких навіть не здивувало, що артист виконував свої пісні під фонограму. Про це повідомляє газета “Женьмінь жібао”.

За словами жителя Республіки Бурятія (Російська Федерація) Георгія Васильєва, який викрив самозванця, Сміт зовсім не схожий на Джастіна.

Я давній прихильник таланту Джастіна Бібера, навіть входжу в його бурятський фан-клуб. І коли, під час своєї подорожі Китаєм, дізнався про виступ поп-ідола, я не міг не піти на його концерт, – розповідає Васильєв. – Але яке ж здивування було у мене, коли на сцені я побачив незнайомого мені хлопця, що співав пісні Бібера під фонограму. А публіка нічого не помічала – підспівувала, аплодувала, кликала “на біс”. І тут до мене дійшло. Розумієте, для азіатів усі європейці на одне обличчя!

За словами Васильєва, з цієї ж причини його брат (теж бурят – ред.) вже близько трьох років працює в Москві у китайському ресторані, видаючи себе за китайця.

Долю псевдо-Бібера на ім’я Джон Сміт найближчим часом вирішить китайський суд.

Нагадаємо, раніше на Прикарпатті затримано громадянина КНР, який видавав себе за співака PSY.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: В Китаї затримано афериста, що видавав себе за Джастіна Бібера.