На Полтавщині звільнено даішника, який на службі підпрацьовував тамадою

даішник

2 травня у Полтавській області було звільнено з роботи інспектора ДАІ Миколу М., який під час виконання посадових обов’язків періодично підпрацьовував тамадою на весіллях. При цьому даішник використовував службове обладнання – лазерний радар TruCAM – для ведення фото і відео-зйомки. У такий спосіб екс-інспектор ДАІ підзаробляв близько року, повідомляє полтавська газета «Вечірні галушки».

У ході перевірки було виявлено, що крім радара звільнений інспектор також використовував в особистих цілях службове обмундирування, службову машину, а також комплекс “Гарпун”, який веде фото і відео-фіксацію, та здатний передавати відзнятий матеріал до інтернету, з урахуванням GPS координат.

«Показання свідків підтверджують, що Микола М. підпрацьовував на весіллях тамадою та фотографом, використовуючи лазерний радар “Трукам”, і навіть мав власну сторінку в інтернеті, – заявив слідчий, капітан міліції Іван П. – Крім того, інспектор надавав додаткові послуги: підвозив гостей з ЗАГСу на службовому автомобілі, часто очолюючи весільний кортеж з включеними мигалками; у формі співробітника ДАІ виконував роль стриптизера; з допомогою трубки для виявляння алкоголю проводив серед гостей конкурс на кількість випитого; в інших конкурсах за допомогою комплексу “Гарпун” вимірював, хто з гостей розвиває найбільшу швидкість при бігу, паралельно викладаючи фотографії в соціальні мережі.»

Залишився недоведеним факт оренди інспектором ДАІ своєї форми і радара гостям весіль, з метою розіграшу водіїв на дорогах з їх допомогою. Раніше до УМВС України в Полтавській області не раз надходили скарги на те, що їх зупиняли п’яні співробітники ДАІ, постійно сміялися та пропонували взяти участь у конкурсах або викраденні нареченої.

Упіймати зловмисника допоміг випадок. За збігом обставин, він працював фотографом на весіллі у сина високопоставленого співробітника місцевої міліції. За чутками, молодята залишились незадоволені якістю фотографій, це і вирішило долю інспектора.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: На Полтавщині звільнено даішника, який на службі підпрацьовував тамадою.