В Нових Петрівцях невідомі пограбували санвузол

Золотий унітаз на місці пам'ятника Леніну

4 лютого 2014 року до дільничного інспектора села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області надійшла заява від громадянина України Віктора Я. щодо виявлення факту крадіжки санітарно-технічного елементу вбиральні, розташованої у маєтку потерпілого. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю ГУ МВС України.

Про який саме сантехнічний виріб ідеться, у міліції не розповідають. За чутками, викрадена річ є надзвичайно коштовним предметом, аналогів якому немає щонайменше в Україні.

За інформацією анонімних джерел з маєтку потерпілого, неприємний інцидент спровокував погіршення стану здоров’я Віктора Я., після чого він був змушений взяти лікарняний на декілька днів. Як тільки самопочуття потерпілого нормалізувалось, він звернувся до правоохоронців.

Що саме вдалося встановити наразі, розповів керівник слідчої групи капітан міліції Розумаха:

З огляду на те, що помешкання потерпілого ретельно охоронялось, ми припускаємо, що правопорушення могло бути здійснене в результаті злочинної змови між невстановленими особами на території маєтку (ймовірно, з числа технічного персоналу) та іншими невстановленими особами за його межами.

На думку правоохоронців, мотивом для скоєння злочину могла бути висока вартість поцупленого сантехнічного виробу або ж професійна діяльність потерпілого. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка).

Нагадаємо, що раніше в українських ЗМІ повідомлялося про встановлення золотого унітазу на місці поваленого пам’ятника Леніну в центрі Києва. Відповідальність за блюзнірські дії покладають на екстремістів від політики.

ОлексійКо спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Нових Петрівцях невідомі пограбували санвузол.